< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması Haki 1,5x25- 40
Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması Haki 1,5x25- 40
Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması Haki 1,5x25- 40
Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması Haki 1,5x25- 40

Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması Haki 1,5x25-40cm (D32476)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 87,32 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 52,39 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782132476
4,87 TL `den başlayan taksitlerle

Doggie Klasik Dokuma Boyun Tasması

Ayarlı Nylon Serisi ürünlerimiz, çok kolay ayarlanabilir ayar tokaları ile donatılmıştır. Hem kolay kullanım sağlaması hem de petinizin değişen ölçülerine kolayca uyum sağlayabilmesi sebepleriyle sıklıkla tercih edilen köpek tasması olarak ürün yelpazelerinde yerini almıştır.

Seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma boyun tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. 

Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Dayanıklı ve güçlü poliasetal hammadde ile üretilen plastik tokalarımız, yüksek mukavemete sahiptir. Ürünümüz, kullanıldığı alanın gerektirdiği ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm standartları fazlasıyla karşılamaktadır.

  • Kullanım Talimatı: Dokuma boyun tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş