< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Haki 2x120-200cm
Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Haki 2x120-200cm
Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Haki 2x120-200cm
Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Haki 2x120-200cm

Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Kayışı Haki 2x120-200cm (D32513)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 265,97 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 159,58 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782132513
14,82 TL `den başlayan taksitlerle

Doggie Klasik Dokuma Gezdirme Kayışı 

Eğitim Serisi köpek gezdirme tasması, daha çok profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olan ürünlerdir. Evcil dostumuzun eğitiminde, sahibine yardımcı olmak üzere tasarladığımız özel ürünlerdendir.

Konfor Nylon Serisi ürünler, köpek uzatması yapımı ve evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Nylon dokuma altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanmış ve dikilerek birleştirilmiştir.

 Klasik Serisi geçmişten günümüze kabul görmüş, basit ama işlevsel, tüm özellikleri bünyesinde barındıran, ismiyle müsemma, doğal derilerden yapılmış klasik ürünlerdir.

Seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma gezdirme kayışı için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. 

Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

Karabina kancalarımız, kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde pet ürünlerine, mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünümüz, paslanmaya karşı yüksek dayanımlı krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Gezdirme tasması ürünümüzü, özel tasarımı ve çok ayarlı olan yapısı sayesinde, birçok şekilde kullanmak mümkündür. 
Örneğin:
1) 120cm: kısa gezdirme olarak 
2) 200cm: uzun gezdirme olarak
3) Çift köpek Gezdirme olarak
4) Belinize veya omzunuza takarak kullanabilirsiniz.

  • Kullanım Talimatı: Dokuma gezdirme tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş