< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55c
Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55c
Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55c
Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55c
Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55c

Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55cm (D28080)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 310,10 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 186,06 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782128080
17,28 TL `den başlayan taksitlerle

Doggie Konfor Deri Boyun Tasması Kırmızı 4x47- 55cm

Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.
 Ürünümüz, tamamen doğal işlenti ile imal edilen gerçek deri ürün olduğu için evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal bir ürün işlevi görecektir. Bunun için ürün kullanıldıktan ve petinizin üzerinden çıkarıldıktan sonra, evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır. 
 Deri boyun tasması ürünlerimizi ayda bir kere, nemli bir bezle sildikten sonra, varsa badem yağı ile yağlamak; yoksa kaliteli ayakkabı temizleme süngerleri ile temizlemek, ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Buna ek olarak çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra ürünün nemli bir bezle silinip temizlenmesi uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. 
 Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.
 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş