< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x4
Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x4
Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x4
Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x4
Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x4

Doggie Konfor Dokuma Çivili Boyun Tasması Haki 3x47-55cm (D31882)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 198,25 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 118,95 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782131882
11,05 TL `den başlayan taksitlerle

Konforlu Dokumadan El Yapımı Çivili Köpek Boyun Tasması

Konfor Nylon Serisi ürünler, köpek tasması yapımı ve evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Nylon dokuma altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanmış ve dikilerek birleştirilmiştir.

Firma olarak seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma boyun tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir.  Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Çivili tasma ürünlerinde kullandığımız çivi şeklindeki çıkıntılar pirinç malzemedir ve paslanma yapmazlar. Çiviler, güçlü bir görüntü sağlamalarının yanında, köreltilen uçları sayesinde evcil dostumuza ve çevresine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş