< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Yağlı Deri Boyun Tasması Yağlıkahve 2x35- 4
Doggie Yağlı Deri Boyun Tasması Yağlıkahve 2x35- 4
Doggie Yağlı Deri Boyun Tasması Yağlıkahve 2x35- 4
Doggie Yağlı Deri Boyun Tasması Yağlıkahve 2x35- 4

Doggie Yağlı Deri Boyun Tasması Yağlıkahve 2x35- 40cm (D26314)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 246,15 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 147,69 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782126314
13,72 TL `den başlayan taksitlerle

Yağlı Serisi köpek tasması, isminden de anlaşılacağı üzere, özel formülle ekstra yağlanmış derilerden üretilen ürünlerdir. Bu ürünler, kullanım ömrü uzun ürünlerdir ve özellikle profesyoneller tarafından tercih edilmektedirler.

Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Yağlı Deri, cildi mat ve kalın olan bir doğal sığır derisi türüdür. Bu tür deriler, yapısı itibarıyla derinin cildi ve kesitinin yoğun olarak yağlı olmasından kaynaklı, su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ürünler, yüzeyinden bir miktar yağ verebilir. Bu yapılarından dolayı çoğunlukla dış ortamlarda kullanıma uygundurlar. Olumsuz dış etkenlerden etkilenmeyen doğal görünümü ile özel bir deri çeşididir. Bazı köpek eğitim malzemeleri üretiminde bu ürünün sıklıkla tercih edilmesi, bu durumu daha iyi açıklamaktadır. Özellikle bu deriler, profesyonel kullanım ürünlerinde, tarafımızca da tercih edilmektedir. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler için tercih ettiğimiz yağlı deriler; gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına dayanım gibi bazı standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.

Astarlık deriler; genellikle sığır derisinden üretilen, gayet ince olarak işlenmiş ve finisajı astarlık deriye özgün şekilde bitirilmiş derilerdir. Ekstra yumuşak dokusu ile iç kullanımlar için ideal bir doğal malzemedir.

Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş