< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Maması 2 Kg
Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Maması 2 Kg

Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Maması 2 Kg + 3LÜ ÖDÜL ÇUBUĞU HEDİYE (255402000)

4,50
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 843,63 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 674,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550721219
71,12 TL `den başlayan taksitlerle

SON KULLANMA TARİHİ: 07/2023

Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Maması 2 Kg

 Persian Kitten, gelişmekte olan sindirim sistemi için yüksek oranda sindirilebilir proteinler ve prebiyotiklerle formüle edilmiştir ve içerdiği antioksidan kompleksi ve diğer besin öğeleri yavru kedinin gelişmekte olan bağışıklık sistemini destekler. Persian Yavru Kedi Maması 4 ila 12 aylık İran kedisi yavrularına yöneliktir.

Diğer "Royal Canin" ürünlerini görmek için tıklayınız.

Diğer "Royal Canin Kedi Mamalarını" görmek için tıklayınız.

İran kedisi yavruları, mamasını seçerken dikkate alınması gereken tipik ırk özelliklerine sahip Yavru Kedi Mamasıdr. Yavru İran kedinizin rahatı ve büyümesi için, özellikle bağışıklık sistemi hala gelişirken, özel ilgi gerekir. ROYAL CANİN Persian Kitten, yavru İran kedinizin özel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir.

Sindirim sistemi sağlığını destekler

Yavru kedinin doğal bağışıklık sistemi gelişimini destekler

Süper Premium Kedi Maması Onlara en iyi beslenme desteğine sahip mamayı vererek, hayata en sağlıklı başlangıcı veriyorsunuz. Yetiştiriciler tarafından, yavru İran kedilerinin sindirim sisteminin yavaş yavaş geliştiği ve hemen olgunlaşmayacağı belirtilmektedir. Bu nedenle ROYAL CANIN Persian Kitten, Tavuk Etli lezzetiyle en yüksek kalitede sindirilebilir protein ile formüle edilmiştir. Aynı zamanda bağırsak florasında iyi bir denge oluşumunu destekleyen uyarlanmış bir lif içeriğine (fisilyum dahil) ve prebiyotiklere sahiptir.

Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Hakkında

ROYAL CANIN Persian Kitten'daki kuru mama tipi yavru İran kedinizin çene ve kafa şekli dikkate alınarak tasarlanmıştır; Kedi Mamasının küçük, dikdörtgen şekli ve yumuşak yapısı, başarılı bir şekilde alınmasını ve çiğnenmesini kolaylaştırır. Ayrıca, E vitamini de dahil olmak üzere patentli bir antioksidan kompleksi içeren özel formüle edilmiş bu mama yavru kedinizin doğal savunma sistemlerini destekler.

Özel Brakisefalik Çene

Özel olarak tasarlanmış bu yumuşak yapılı, ufak dikdörtgen taneleri yavru İran kedileri için alması ve çiğnemesi kolaydır .

Sağlıklı Büyüme ve Uzun Tüyler

Sağlıklı bir deri ve güzel bir tüy yapısına katkıda bulunurken, sağlıklı büyümeyi desteklemeye yardımcı olmak için uyarlanmış protein içeriği ve hassas şekilde dengelenmiş vitaminler ve mineraller (kalsiyum ve fosfor dahil).

Bağırsak florasındaki dengeyi desteklemeye yardımcı olmak için yüksek derecede sindirilebilir protein (L.I.P.*), uyarlanmış bir lif içeriği (pisilyum dahil) ve prebiyotikler.

*Çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein.

Bağışıklık Sistemi Desteği

E vitamini de içeren patentli bir antioksidan kompleksi* yavru kedinin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur. *Fransa, patent N° EP1146870

Yaş
Yavru (0 - 1 Yaş)
Ağırlık-5
1-5 Kg
Kısırlaştırılmış
Hayır
Aroma
Balık
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR