Hakkımızda
Mamasepeti.com evcil hayvan severlerin ve sevimli dostlarımızın 7 yıldır hizmetinde!

2010 yılında kurulan firmamız internet sitesi ve mağazası ile Ataşehir ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılında Avcılar E5 üzerinde yer alan yeni mağazasına taşınmıştır. Geçen yıllar boyunca pek çok evcil hayvan severin, verdiği hizmet, ürün çeşitliliği, kalitesi ve hızlı hizmet anlayışı ile takdirini ve beğenisini kazanmıştır. Özellikle kedi maması ve köpek mamasında çeşit ve stok olarak müşterilerini ihtiyaclarını en başarılı şekilde sağlayan firmamız, mağaza ve deposunda bulunan stoklarından doğrudan Yurtiçi Kargo ve İstanbul içi Dakik Teslimat firmaları ile ürün gönderimi yapmaktadır. Firmamız satmakta olduğu pet ürünlerinin tedariğini, Türkiye de distribütör firmalardan, yetkili ithalatcılardan yapmakta, bazı ürün ve markaları yurtdışından doğrudan kendisi getirmektedir.  

Müşterilerine en kaliteli ürünleri, en iyi fiyatlarla sağlamayı hedefleyen firmamız, üye olan hayvan sever müşterilerine, indirim kuponları, hediye çekleri, parapuanlar gibi bütçelerini katkı sağlayacak avantajlar sunmaktadır.

MamaSepeti.com 7 yıl boyunca, mağazasından evcil hayvan satışı yapmamıştır, evcil hayvan sahibi olmak isteyen müşterilerini barınaklara yönlendirmiş ve buralardaki kimsesiz hayvanlarının sahiplenilmesine yardımcı olmuştur. Firmamız farklı şehirlerde çeşitli barınaklar ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Hayvan severlerinik, barınak gönüllülerini ihtayçalarını dinlemekten ve cevaplarına talep vermekten memnuniyet duyuyoruz. Lütfen ihtiyaçlarınız ve işbirliği teklifleriniz için bizimle iletişime geçinizi. 

Firmamız, yardımı muhtaç, ormanlara bırakılmış veya şehirler de yanı başımızda yaşayan sokak hayvanları için pek çok sosyal sorumluluk ve yardım kampanyaları geliştirmiştir. Gelecek dönemlerde de geliştirmeye devam edecektir.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.