Sıkça Sorulan Sorular

Biz Kimiz?

Mamasepeti, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Mamasepeti, sanal ortamda 12 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Neden Mamasepeti'ni tercih etmelisiniz? 

MamaSepeti hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. MamaSepeti hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Siparişim ne zaman kargoya teslim edilir?

16:00'a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Siparişim geldi fakat teslim alamadım. Ne yapmalıyım?

Siparişiniz geldiğinde kargo şirketi sizi verdiğiniz adreste bulamazsa, siparişiniz adresinize en yakın kargo şubesinde 3 iş günü bekler. Bu süre zarfında teslim alınmayan ürünler 3 gün sonunda kargo tarafından Mamasepeti'ne iade edilir.

Ürün veya siparişlerimle ilgili sorularımı Mamasepeti'ne nasıl iletebilirim?

Siparişiniz ile ilgili tüm sorularınız için, 444 47 41 numarasını arayabilir veya [email protected] adresine yazarak ulaşabilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınız için ise [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

Mamasepeti'nden aldığım mamaları nasıl saklamalıyım?

Mamanın türüne ya da içeriğine göre mama saklama koşulu değişmektedir. Sizlere sunduğumuz mama paketlerinin üstünde mamaların saklanma şekilleri hakkında talimat verilmektedir.

 


 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR