Tahılsız Kedi Maması

Kedilerin besin ihtiyacını ve gıda takviyesini karşılayacak çok çeşitli tahılsız kedi maması vardır. Kedinizin sevdiği mamaları az çok biliyorsunuzdur. Hangi aromaları beğendiğini ve hangi mamayı severek yediğini tahmin edebilirsiniz. Kedinizin cinsine, boyuna ve kilosuna göre yeterli gelebilecek tahılsız kedi mamalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Tahılsız ve kuru kedi mamaları deri problemi ve sindirim sistemi problemlerine sahip kediler için daha uygundur. Tahılsız kedi mamaları hem yavru hem de yetişkin kediler tarafından kullanılabilir. Farklı paketlerde satışa sunulur. İhtiyaca göre kedinizin tahılsız mamasını alabilirsiniz.

Tahılsız kedi maması ürünleri etobur kedilerin farklı hayvansal yağlardan ve protein açısından sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Pek çok kedi mamasında karbonhidrat ve tahıl bulunur fakat tahılsız kedi mamalarında bunların hiçbiri bulunmaz. Aksine, protein değeri yüksek ve karbonhidrat değeri düşük besinleri tercih etmeniz daha doğru olur. İçeriğinde yer alan kuzu ve somon kedilerin sindirim sistemine de bağışıklık sistemine de çok iyi gelir.

Tahılsız Kedi Maması Çeşitleri

Tahılsız kedi maması çeşitleri geniş yelpazede incelenir. Brit Care, N&D, Acana, Bozıta en çok tercih edilen markalardır. Bilindiği üzere evde yaşayan kediler sahipsiz kedilere göre daha hızlı büyür ve daha gelişmiş görünür. Başka besin takviyeleri ile besleyebileceğiniz gibi kedinizi özel içeriklere sahip tahılsız kedi maması ile de besleyebilirsiniz. Tahılsız kedi mamaları her yaşa göre seçenek sunar. Hepsinin de yaşa göre içeriği değişir. Yavru kediler için kalorisi çok içerikler tercih edilirken yaşlı kedilerde kalorisi az ancak besleyiciliği yüksek mamalar tercih edilir.

Kimyasal madde içermeyen tahılsız kedi maması tamamen doğal içeriklerden oluşur. Magnezyum, kalsiyum ve fosfor oranı düşük olan tahılsız kedi mamaları idrar yolu hastalıklarına da neden olmaz. Bu nedenle güvenle kullanılabilir.

Tahılsız Kedi Maması Fiyatları

Tahılsız kedi maması fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösterir. Mamalar kendi arasında farklı gruplara ayrılır. Tahılsız mamalar da üretim esnasında farklı besin değerlerini içerir. Mamanın aroması ve markası fiyatlarda önemli faktörlerden biridir. Mama Sepeti sitesinden her bütçeye uygun tahılsız kedi maması bulmanız mümkündür.

%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Son ürün
3.652,90 TL KDV Dahil
5.479,35 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
1.818,90 TL KDV Dahil
2.728,35 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
1.486,90 TL KDV Dahil
2.230,35 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR