Hassas Irk Kedi Maması

Bazı kedilerin sindirim sistemleri bazı mama türlerine karşı hassas yapıda olabilir. Hassas Irk Kedi Maması 1 yaş ve üzeri kedilerin beslenmesinde en iyi düzeyde fayda sağlar. Bu mamaların içeriğinde kullanılan yoğun ve yüksek kaliteli proteinler kedilerin tüm yaşam evrelerinde sağlıklı ve güçlü bir yapıda olmasını sağlar. Hassas ırk kedi maması seçimlerinde içerisinde tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu bulunmayanların tercih edilmesi son derece önemlidir.

Bu mamalar içeriğindeki doğal antioksidanlar ile kedilerin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Omega 2 ve 6 açısından zenginleştirilmiş yapısı ile dikkat çeker. Mamalara karşı hassasiyet belirtileri gösteren ırklar tarafından da rahat bir şekilde tüketilebilir. Özel formülü sayesinde kedilerin güçlü bir bağışıklığa sahip olmasına yardımcı olur.

Lezzetli Hassas Irk Kedi Mamaları

Bazı kediler hassas bir yapıda olduklarından mama seçebilir. Lezzetli hassas ırk kedi mamaları kediler tarafından sevilen bir üründür. Özel aromalarla hazırlanan bu ürün kedilerin beslenmesine uygundur. Sindirim sağlığına yardımcı olma özelliği vardır. Oldukça lezzetli olması sebebiyle kedilerin en sevdiği mamalar arasında yer alır.

Hassas ırk kedi mamalarının bağırsak florasının dengesini destekleme özelliği bulunur. Gıda alımını teşvik etmenin yanında sindirimi kolaylaştırma özelliği de vardır. Bunun yanında bu mamalar kedilerin üriner sistemlerini (Boşaltım Sistemi) koruma özelliğine de sahiptir. Düzenli olarak kullanılması halinde kedilerin sindirim sistemlerinin desteklenmesine de yardımcı olur.

Yetişkin Hassas Irk Kedi Maması

Yetişkin hassas ırk kedi maması zor beğenen, seçici kediler için uygundur. Bunun yanında deri ve sindirim hassasiyeti olan kediler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Yapısında kolay sindirime uygun proteinler bulunur. Hindi, tavuk, somon gibi sindirimi kolay besinlerin yanında, içerisinde kedi sağlığını destekleyen takviyeler de vardır.

Yetişkin kedilerin bağırsak sistemlerinin desteklenmesinde etkilidir. Kedilerin ihtiyaç duydukları besinleri karşılama özelliği bulunur. Protein oranı kediler için uygun bir seviyededir. Yapısında bulunan fosfor, kalsiyum, klorid, sodyum ile idrar yolu sağlığını destekleme özelliği vardır. Tüm bu özellikleri ile hassas yapıda olan kedilerin kullanımına uygundur. Sindirim sistemi hassas olan kedilerin kolay bir şekilde sindirebilmesi adına özel olarak formüle edilmiştir. Tahılsız kedi maması ürünlerimizi incelemeyi unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR