< < Önceki Sayfaya Dön
Beaphar Puppy Trainer Köpek Tuvalet Eğitim Damlası 20 ml
Beaphar Puppy Trainer Köpek Tuvalet Eğitim Damlası 20 ml

Beaphar Puppy Trainer Köpek Tuvalet Eğitim Damlası 20 ml (08671)

0,00
Marka : BEAPHAR
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : 308,85 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 205,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231108671
109,75 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi: 08.02.2024

08.02.2024

Beaphar Puppy Trainer Köpek Tuvalet Eğitim Damlası 20 ml Ürün Bilgisi

Yavru köpeklerin tuvalet alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olan tuvalet eğitim damlası. Beaphar Puppy Trainer tuvalet eğitim damlası, yavru köpeğinizin eğitim döneminde tuvalet alışkanlığı kazanması için etkili olacaktır. Köpeğiniz ürünün kokusunu alacak ve tuvalet ihtiyacını yalnızca o bölgede giderecektir. Ürünün düzenli kullanımı köpeğinizin tuvalet alışkanlığını hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlayacaktır

Beaphar Puppy Trainer;Yavru köpeklerin tuvalet alışkanlığı kazanabilmesi ve ihtiyaçlarını sizin istediğiniz yerde giderebilmesi amacıyla, tuvalet eğitimine yardımcı damladır.

Beaphar Puppy Trainer Köpek Tuvalet Eğitim Damlası 20 ml Kullanım Şekli

İç mekanlarda bir gazete veya tuvalet peti üzerine 2 - 4 damla puppy trainer döktükten sonra koklatıp, ihtiyacını yapmasını istediğiniz bölgeye yerleştiriniz. Özellikle yemeklerden sonra ve uyku öncesi işlemi tekrar etmeniz alışmasını çabuklaştıracaktır.

Dış mekanlarda ise tuvaletini yapmasını istediğiniz bölgeye daha fazla miktarda damlatılması ve günde bir kaç kez tekrar edilmesi, istenileni yaptıktan sonra ödüllendirilmesi tavsiye edilmektedir.

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR