< < Önceki Sayfaya Dön
Brit Care Kuzu Etli Büyük Irk Yavru Köpek Maması
Brit Care Kuzu Etli Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Brit Care Kuzu Etli Büyük Irk Yavru Köpek Maması (09836)

0,00
Marka : BRİT CARE
Fiyat : 2.399,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8595602559046
540,30 TL `den başlayan taksitlerle
05.07.2024

Alerjik Reaksiyonların Önlenmesi için Özel Besin Şöleni

Hipoalerjenik Serisi; alerjik reaksiyonların minimize edilmesi için alerjen içermeyen protein kaynağı etler ile formüle edilmiştir.

Sindirimi hassas köpekler, özel beslenme gereksinimleri olanlar ve gıda alerjisi gelişme riski olan köpekler için kullanılmalıdır. Hipoalerjenik kuru mamalarımız, kuzu eti, tavşan ya da balık proteinlerini içerir ve birçok probiyotik çeşitini içinde barındırır.

Formüller, dengeli bağırsak mikroflorası için probiyotiklerle zenginleştirilmiş ve vücudu temizleyerek zararlı toksinlerden arındırmaya yardımcı olan, karaciğer fonksiyonunu destekleyen süt dikeni (Milk Thistle) içermektedir.

  • Lamb (Kuzu Eti): Amino asitler bakımından zengindir. Aynı zamanda düşük yağ içeriğine sahip olduklarından, kasları ve dokuları dinç tutmaya yardımcı olmaktadır.
  • Rabbit (Tavşan Eti): Alerjik olmayan, son derece hafif ve çok düşük yağ içeriğine sahip, lezzetli bir proteindir. Kilo kontrolünde kullanım için idealdir.
  • Salmon (Somon): Omega-3 ve doymamış yağ asitleri içeriği ile kalp sağlığını destekler. Gösteri köpeklerinin özel görünümü için tercih sebebidir.
  • Rice (Pirinç): Mükemmel sindirilebilirliğe sahip sakkarit kaynağıdır. Sindirim problemi olan köpekler için uygundur.
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR