Catit Magic Kapalı Kedi Tuvaleti 57x46,5x39cm
Catit Magic Kapalı Kedi Tuvaleti 57x46,5x39cm

Catit Magic Kapalı Kedi Tuvaleti 57x46,5x39cm (700-44075)

0,00
Marka : CATİT
Fiyat : 1.207,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 022517440759
333,77 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

Catit Magic Kapalı Kedi Tuvaleti 57x46,5x39cm

 

Catit Magic Blue Kedi Tuvaleti, kedi idrarında bulunan tehlikeli amonyak gazlarıyla savaşırken mahremiyet sağlayan optimum hava filtrelemesi sağlar. Davlumbaz, ön kapağı çıkarmayı seçseniz bile kutunun içindeki amonyağı yakalar ve Magic Blue filtre pedlerinin gazları çok daha kolay ve etkili bir şekilde emmesini ve nötralize etmesini sağlar.

 

Kedi tuvaletinin yükseltilmiş arka tasarımı, sızıntıların idrara çıkmasını veya püskürtülmesini önler ve üst kapı kıvrımları, önden arkaya her santimine kolay kürek erişimi sağlar. Ön kapının özel açma mekanizması, dışarı ve yukarı doğru kolayca kaldırılmasını sağlayarak, pençelerin veya kuyrukların sıkışmasını önler ve çöp kutusunun nötr çift tonlu renk paleti, herhangi bir oda dekoruna uymasını sağlar.

 

Catit Magic Blue Kedi tuvaleti iki boyutta mevcuttur - normal ve jumbo. Her iki boyut da oldukça geniştir, ancak Jumbo'nun geniş çerçevesi, daha büyük ırklar veya dolaşmak için daha büyük bir çöp kutusunu tercih eden kediler için idealdir.

 

Temizlik için kolayca sökülebilen Catit Magic Blue Kedi Tuvaleti, ücretsiz bir Magic Blue Kartuş (yedek kartuş mevcuttur, ayrıca satılır) içerir ve kolay taşıma için bir taşıma kolu ve ekstra güvenlik için sürgülü kilitler içerir.

 

Ana Özellikler

  • Ücretsiz Magic Blue Kartuş: kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur.(İçerisinden 1(bir) adet koku önleyici çıkmaktadır.
  • Yükseltilmiş arka tasarım: sızıntıları önlemeye yardımcı olur
  • Yukarı açılır üst kapı: kolay kürek erişimi sağlar
  • Kedi dostu ön kapı: özel açma mekanizması, pençelerin veya kuyrukların sıkışmasını önler.
  • Taşıma kolu
  • Ekstra güvenlik için kaydırmalı kilitler
  • 2 boyutta mevcuttur: normal ve jumbo

 

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR