< < Önceki Sayfaya Dön
Catty Colormix Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Catty Colormix Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Catty Colormix Renkli Taneli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg (70242)

0,00
Marka : CATTY
Fiyat : 1.547,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870242
163,11 TL `den başlayan taksitlerle
01.03.2025

Catty Color Mix Renkli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Catty Color Mix Kedi Maması dostlarınızın için geliştirilen Tavuklu Yetişkin Kedi Maması içerdiği zengin besinler sayesinde kedi dostlarımıza keyifli bir yiyecek imkanı sunuyor. İçerdiği protein, vitamin ve mineraller sayesinde sindirimi daha kolay hale getirirken sağlığının daha ön planda olmasına olanak sağlamaktadır. Tüylerinin canlı gözükmesini sağlar ve dostlarımızın gün içerisinde rahatsızlık duymadan keyifli vakit geçirmesinde önerilen Catty Yetişkin Tavuk Etli Kedi Mamasıdır.

Diğer "Catty" Ürünlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Diğer "Catty Kedi Maması" Ürünlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Yaşına, yaşadığı ortama ve özelliklerine göre farklı ihtiyaçları vardır. Her kedi bir birey, güçlü bir şahsiyettir. Günlük ve rutin ihtiyaçlarından yola çıkarak yeni formüller geliştirdik. Kedilerin genel ihtiyaçlarının yanında kişisel ihtiyaçlarını da dikkate aldık

Catty Color Mix Renkli Yetişkin Kedi Mamasının İçerisindekiler

Catty kedi maması, ColorMix Renkli Taneli 1-7 yaş arası yetişkin kediler için, ürüner sistemi destekleyen, Renkli Taneli Tavuklu Kedi Mamasıdır. Catty kuru kedi maması düşük tahıllı hipoalerjenik kedi mamasıdır. Catty Yetişkin Kedi Maması özel formüle edilmiş bir içeriğe sahip kedi mamasıdır.

Kedilerinizin özellikle böbrek ve sindirim sistemi hassasiyeti göz önünde bulundurularak Catty Yetişkin Kedi Maması formülasyonunda özenle seçilmiş hammaddelerin besin değerleri dengesi optimum seviyede sağlanmış şekilde hazırlanmıştır ve catty kedi mamasının özellikleri aşağıda ki bulunan listede verilmiştir.

Bileşimi

Kurutulmuş tavuk proteini (%35)

Baldo pirinç (%20)

Mısır (%9)

Rafine tavuk yağı

Bezelye (%6)

Hamsi unu (%6)

Karides unu

Bira mayası

Hidrolize tavuk ciğeri

Hamsi yağı

Nükleotit maya proteini

Mineraller

Probiotik mannan oligo sakkaritler

gördüğünüz gibi Catty Düşük Tahıllı Kedi Maması içerik bakımından özenle seçilmiş bir formüle sahiptir. İçeriğindeki gıdalar bir kedinin günlük ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş 15 Kg Kedi mamasıdır.

Analitik Bileşenler

  • Protein %32
  • Yağ İçeriği %13
  • Ham Kül %9
  • Ham Selüloz %2,5
  • Omega 6 %1,7
  • Omega 3 %0,7
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR