< < Önceki Sayfaya Dön
Delibon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80li Paket  Natu
Delibon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80li Paket  Natu

Delibon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80li Paket  Naturel (D60189)

0,00
Marka : DELİBON
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 137,81 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 110,25 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782160189
10,24 TL `den başlayan taksitlerle

DeliBon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80Li Paket Natural


Delibon çigneme ürünleri, petiniz ve sizlerin eğlenceli zaman geçirmeniz amacıyla özel olarak üretilmiştir. Son derece kaliteli ve sağlıklı % 100 hayvan derisinden üretilmiş olan bu çubuklar, zengin şekil çeşitliliği ile köpekler için en popüler ödül çeşididir.

Çiğneme çubukları köpekler için harika bir ödüldür.
Delibon çiğneme ürünlerimiz, %100 doğal sığır derisinden üretilmiştir. 
Çiğneme çubukları, köpeklerin kemirme ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda mekanik etkisi sayesinde daha sağlıklı bir diş ve diş eti oluşumunu sağlar.
Daha sağlıklı bir diş ve dişetine sahip köpeklerde  ağız kokusu oluşmaz.


DeliBon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80Li Paket Naturel Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Deri köpek çubuklarını, köpeğinize eğitim sırasında bir komutu öğretmek için de verebilirsiniz. Oyun aktivitelerinde kullanılabilen deri köpek çubukları, oyun iç güdüsünü arttırarak köpeğinizin oyuna katılımını arttırır. Bu da, komutları kolay öğrenmesini destekler.

Çiğneme Ürünleri Köpeğinizin doğal kemirme içgüdüsünü tatmin etmenin yanında, dişlerde zamanla oluşan plakların ve diş taşlarının giderilmesine yardımcı olarak dostumuzun ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olur.
Doğal yapısı gereği sindirim sistemini rahatlatır. Sıkıca preslenmiş sert yapısı, uzun süren zevkli bir tüketim imkânı sunar. Aynı zamanda eğitim esnasında cezbedici bir ödül olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz.
Ürünümüz, yüksek protein ve düşük kalori içeren bir üründür. Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, tahıl, glüten barındırmayan sağlıklı içeriği dostunuz için idealdir. SON OLARAK Ürünlerimizin arkasında, mükemmeli arayan birçok pet dostu var.
DeliBon Deri Burgu Çubuk İnce Boy 80Li Paket Naturel Kullanım Şekli
Çiğneme Çubukları köpeklerin  boyu  dikkate alınarak verilmelidir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Paylaş