< < Önceki Sayfaya Dön
Doggie Ayarlı Dokuma Göğüs Tasması Haki 1,5x35- 50
Doggie Ayarlı Dokuma Göğüs Tasması Haki 1,5x35- 50

Doggie Ayarlı Dokuma Göğüs Tasması Haki S- 1,5x35-50cm (D32544)

0,00
Marka : DOGGİE
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 175,10 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 105,06 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782132544
9,76 TL `den başlayan taksitlerle

Doggie Ayarlanabilir Özellikli Siyah Köpek Göğüs Tasması 

Firma olarak seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma gezdirme tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

Dayanıklı ve güçlü poliasetal hammadde ile üretilen plastik tokalarımız, yüksek mukavemete sahiptir. Ürünümüz, kullanıldığı alanın gerektirdiği ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm standartları fazlasıyla karşılamaktadır.

Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Paylaş