< < Önceki Sayfaya Dön
Hills Small Miniature Sensitive Stomach Skin Hassas Köpek Maması 1.5 Kg
Hills Small Miniature Sensitive Stomach Skin Hassas Köpek Maması 1.5 Kg

Hills Small Miniature Tavuklu Sensitive Stomach Skin Hassas Köpek Maması 1.5 Kg (620-604247)

0,00
Marka : HİLLS
Fiyat : 706,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 052742008240
376,81 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi: 01.11.2023

Hills Small Miniature Sensitive Stomach Skin Hassas Köpek Maması 1.5 Kg

Kolay sindirim ve sağlıklı dışkılar için yüksek kaliteli malzemeler içerir. Herhangi bir yapay katkı maddesi, tatlandırıcı veya renklendirici içermez. Benzersiz lifli dokusu sağlıklı boşaltım sistemini destekler.

Tüyleri besler ve doğal yağ yapısını korumasını sağlar. Sağlıklı deri ve parlak tüy yapısı, Omega-6 yağ asitleri ve diğer besin maddelerinin özel karışımını içerir.

Köpeğinizin Eklem Sorunları mı Var ?

“Eklem sertleşmesi”, normal ya da anormal aşınma ve yırtılmaların eklemde neden olduğu değişiklikler için kullanılan genel bir terimdir. Köpeğinizin eklem ağrısı, hareketliliğini ve etrafta gezinme kabiliyetini doğrudan belirlediği için köpeğinizin yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyebilir.

Sert eklemli köpeklerde kıkırdak dokusu (kemiklerin arasındaki eklem bağlantısını "yumuşatan" dokular) daha hızlı yıpranır. Örneğin, bir köpeğin kalça eklemindeki kıkırdağın aşınması durumunda, hareketlilik azalırken ağrı ve güçsüzlük giderek artar. Her ne kadar eklem sertleşmesi tedavi edilebilir olmasa da beslenme ve egzersiz ile köpeğinizin eklem sağlığını daha iyi hale getirmek mümkün olabilir.

Hill's köpek maması büyük ırk köpeklerin eklem sorunu hassasiyetine önem veren ve bu soruna yol açmayacak şekilde mamalar üreten nadir firmalardandır.

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR