< < Önceki Sayfaya Dön
Molly Yavru Kedi Maması Kuzulu 15 Kg
Molly Yavru Kedi Maması Kuzulu 15 Kg

Molly Yavru Kedi Maması Kuzulu 15 Kg (702-VP0054)

0,00
Marka : MOLLY
Fiyat : 1.199,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870778
126,34 TL `den başlayan taksitlerle
28.02.2025

Molly Yavru Kedi Maması Kuzulu 15 Kg

12 aya kadar sütten kesilmiş yavru kediler için üretilmiştir.
Molly Kitten sağlıklı bir metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağları ve temel mineral ve vitaminler ile zenginleştirilmiştir.
Ayrıca optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile yavru kedinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için formüle edilmiştir.
Yavru kedinizin sağlıklı büyümesini ve metabolizmasının ideal çalışmasını destekleyecek şekilde uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.
Ayrıca formüldeki optimum mineral dengesi yavru kedinizin kemik gelişimine katkıda bulunur.
Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir.
İskelet yapısının güçlü ve sağlıklı oluşumu için gerekli olan temel iz mineraller vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.
Sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiştir.
Omega-6:Omega-3 yag asitleri oranı dengelenmiştir.
Yüksek oranda sindirilebilir protein ve dengeli aminoasit içeriği ile Molly Kitten, gebe kediler için yavruların doğum ağırlıklarını ve bağışıklık sistemlerini optimize eden ideal bir mamadır.
İçeriğindeki doğal prebiyotik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltımasına yardımcı olur.
Bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optımıze eder.
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların. hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Krtten maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur.
Molly Kitten sayesinde süt emzirme döneminde kedinizin yavrularının sağlıklı gelişimi ve iskelet sisteminin yapılanması için gerekli olan yağ asitleri ve minerallerce zengin süt veriminin sağlanmasına yardımcı olur.

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR