< < Önceki Sayfaya Dön
ND Pumpkin Tavuk ve Narlı Büyük ve Orta Irk Yavru Köpek Maması 2,5 Kg
ND Pumpkin Tavuk ve Narlı Büyük ve Orta Irk Yavru Köpek Maması 2,5 Kg

ND Pumpkin Tavuk ve Narlı Büyük ve Orta Irk Yavru Köpek Maması 2,5 Kg (38739)

0,00
Marka : N&D
Fiyat : 1.236,15 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010276038739
130,26 TL `den başlayan taksitlerle
12.05.2024

N&D Pumpkin Tavuk ve Narlı Büyük ve Orta Irk Yavru Köpek Maması 2,5 Kg
  • Tavuk, balkabağı ve nar. Yavru köpekler, gebe veya emziren yetişkin köpekler için formüle edilmiş tam mamadır.
  • N&D Pumpkin Tavuk ve Narlı Yavru Köpek Maması , yüksek protein ve dengeli yağlar ile tam bir besin deposudur. Deri ve tüy sağlığı için dengeli oranda omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içermektedir. İlave olarak koruyucu veya köpeğimizin sindirimini zorlaştıracak katkı maddesi bulunmamaktadır.
  • Farmina Ailesi Olarak Köpeğinizin Hayatının Sağlıklı Olması İçin Çabalıyoruz FVR (Farmina Veteriner Araştırma) tarafından yürütülen bilimsel çalışmalarımızın temel özelliklerinden biri sağlık problemi olan ya da olmayan bütün evcil hayvanlara özel köpek mamalarını üreterek, birçok Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren düzinelerce bağımsız veteriner kliniği ile yapılan işbirliği ile en iyi beslenme çözümü sunmaktır.Hayvan refahına uygun olacak şekilde diyet dışında yaşam tarzında bir değişiklik yapmadan deneme çalışmaları boyunca laboratuvar yerine kendi aileleri ile yaşayarak yürütülen çalışmaları içerir. Evcil hayvanlara duyulan saygı çerçevesinde ürünlerin işlevselliği bu şekilde geliştirilmektedir.
  • N&D Köpek Mamalarının Ham Maddelerini Özenle Seçiyoruz.Özenle seçtiğimiz et ve yumurtalar yüksek kalite standartlarında, sertifikalı çiftliklerden elde edilmektedirler.Tavuk eti, kuzu eti, yaban domuzu ve yumurta gibi yüksek kalite standartlarında özenle seçilen içeriklerimiz sertifikalı çiftliklerden elde edilmektedir.Tavuk eti olarak taze İtalyan tavuğu(GDO'suz) tercih edilmektedir. Tüy ve düşük kalitedeki bölümler kullanılmamaktadır. Sadece yüksek kalitedeki taze etlerin tercih edilmesi, bu tavuklu köpek mamasının biyolojik değerini arttırdığı gibi %95 oranında da sindirilebilirlik sağlamaktadır.
  • İçerik Analizi: Kemiksiz tavuk (%24) - Kurutulmuş tavuk proteini (%24) - Bezelye nişastası - Tavuk yağı - Kurutulmuş ringa balığı proteini - Kurutulmuş bal kabağı (%5) - Ringa balığı - Kurutulmuş yumurta - Balık yağı (ringa balığı) - Bezelye lifi - Kurutulmuş havuç - Yonca - Tavuk kıkırdağı (glukozamin ve kondroitin sülfat kaynağı) - İnulin - Fruktooligosakkarit - Maya ekstratı (mannooligosakkarit kaynağı) - Kurutulmuş nar (%0.5) - Kurutulmuş ıspanak - Fsilyum kabuk ve tohumları (%0.3) - Kurutulmuş elma - Kurutulmuş tatlı portakal - Kurutulmuş yaban mersini - Sodyum klorür - Kurutulmuş bira mayası - Zerdeçal (%0.2) - Aloe vera ekstrat

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR