Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2
Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2
Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2
Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2

Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2 (L57675)

0,00
Marka : PETSAFE
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 995,53 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 536,25 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849157675
56,51 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

Petsafe Aqua Cube Su Pınarı 1.2

 

Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. 1,2 Litrelik su kapasitesiyle, Petsafe Aqua Cube Su Pınarı, onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Yaptığımız araştırmalar bize, dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için daha fazla su içmeleri gerektiğini gösteriyor ve bunu sağlamanın da tek yolu Petsafe Aqua Cube Su Pınarı’ndan geçiyor. Su şelalesi ile pınarın sürekli havalanması dostunuzun bol oksijenli ve sağlıklı bir su içmesini sağlar. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır.


Petsafe Aqua Cube Su Pınarı en son teknolojiye göre dizayn edilmiş ve geliştirilmiş bir modeldir. Her parçasıyla yeniden tasarlanmış bu model de Drinkwell® Klasik gibi patenti alınmış, suyun sürekli akarsu şeklinde aktığı Su Pınarı sistemi kullanılır ki bu da dostlarımızı daha fazla su içmeye teşvik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlar.

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Petsafe Aqua Cube Su Pınarı’dır.

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR