< < Önceki Sayfaya Dön
PetSafe Drinkwell Current Orta Boy Su Pınarı 2.4 Litre
PetSafe Drinkwell Current Orta Boy Su Pınarı 2.4 Litre
PetSafe Drinkwell Current Orta Boy Su Pınarı 2.4 Litre

PetSafe Drinkwell Current Orta Boy Su Pınarı 2.4 Litre (L61986)

0,00
Marka : PETSAFE
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 1.088,72 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 586,43 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849161986
61,80 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

PetSafe Drinkwell Current Orta Boy Su Pınarı 2.4 Litre

 

PetSafe Current Orta Boy Su Pınarı gelişmiş bir su sistemidir ve 2,4 Litre su kapasitesi vardır. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır. Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. PetSafe Su Pınarı, onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Yaptığımız araştırmalar bize, dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için daha fazla su içmeleri gerektiğini gösteriyor ve bunu sağlamanın en iyi yolu PetSafe Su Pınarından geçiyor.

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol PetSafe® Su Pınarıdır.

 PetSafe® Current Orta Boy Su Pınarı dostunuzun tam anlamıyla havalanmış su tercihini karşılamaktadır, bunun yanında sizler için de hayatınızı kolaylaştıran bir ürün olarak sunulmuştur. Bakımı çok kolay olduğu gibi 2,4 Litre su kapasitesi vardır, bunların yanında en önemli özelliği, dostunuzu tezgah üzerinden, musluktan ve tuvaletten uzak tutar.

Dr. Mary Burns "Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır” demektedir ve PetSafe size bu şansı sizi hiç yormadan sunuyor. 

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR