< < Önceki Sayfaya Dön
PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt
PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt
PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt
PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt

PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt (L05106)

0,00
Marka : PETSAFE
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 3.130,62 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.685,91 TL(KDV Dahil)
Barkod : 729849145245
177,65 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

PetSafe Drinkwell Klasik Kedi ve Köpek Su Pınarı 1,5 Lt

Drinkwell Klasik Su Pınarı gelişmiş bir su sistemidir. Suyun sürekli şelale şeklinde aktığı bir özelliğe sahip Su Pınarı sistemidir ve 1,5 Litre su kapasitesi vardır. Büyük kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır. Sade, güvenli ve dostunuzun sağlığına yararları ispatlanmıştır. Drinkwell Su Pınarı, onların bizler için ne kadar değerli olduğunu kanıtlamanın bir yoludur. Yaptığımız araştırmalar bize, dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için daha fazla su içmeleri gerektiğini gösteriyor ve bunu sağlamanın en iyi yolu Drinkwell Su Pınarından geçiyor. 13 cm’ lik su şelalesi ile pınarın sürekli havalanması dostunuzun bol oksijenli ve sağlıklı bir su içmesini sağlar. Drinkwell Klasik Su Pınarı dostunuzu daha fazla su içmeye teşvik etmenin en iyi yoludur. Kömür filtresi sudaki kötü tatları ve kokuları uzak tutacağından dostunuza olabilecek en iyi ve çekici su sistemini sunmaktadır.

Sade ve Güvenli

Pek çok insan yeterli derecede su içmenin sağlığı için daha faydalı olduğunu bilmektedir ama muhtemelen çoğumuz dostlarımızın da yeterli miktarda su içme ihtiyacı olduğunu gözden kaçırmaktadır. Su, insanlar ve hayvanlar için fark gözetmeden en gerekli elementlerden biridir, özellikle kürklü dostlarımız klasik su kabındaki durağan su yerine sürekli havalanan ve akan suyu tercih ettiğinden yeterli su içmek bazen onlar için sorun olabilmektedir. Eğer dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, su içmesini garanti altına alacak en iyi yol Drinkwell Su Pınarıdır.

Drinkwell® Klasik Su Pınarı dostunuzun akan ve tam anlamıyla havalanmış su tercihini karşılamaktadır, bunun yanında sizler için de hayatınızı kolaylaştıran bir ürün olarak sunulmuştur. Bakımı çok kolay olduğu gibi 1,5 Litre su kapasitesi vardır, bunların yanında en önemli özelliği, dostunuzu tezgah üzerinden, musluktan ve tuvaletten uzak tutar.

Dr. Mary Burns "Dostunuzla birlikte yaşamanın size verdiği en önemli sorumluluk onun yeterli miktarda su içmesini sağlamanızdır” demektedir ve Drinkwell size bu şansı sizi hiç yormadan sunuyor

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR