PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı
PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı
PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı
PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı
PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı

PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı (L68619)

0,00
Marka : PETSAFE
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : 10.812,30 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 5.822,20 TL(KDV Dahil)
Barkod : 729849168619
613,51 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

PetSafe Smart Feed Otomatik Mama Kabı

 

Petsafe Smart Feed ile evde olmasanız bile istediğiniz vakit istediğiniz miktarda mama ile kedi veya köpeğinizi besleyebilirsiniz. Sadece telefonunuza indireceğiniz bir program ile uzakta bile olsanız sevgili dostlarınızın beslenme rutininden ödün vermeden onları doyurabilirsiniz. Ücretsiz olarak telefonunuza programı indirin, Smart Feed’i evinizin Wi-Fi sistemine bağlayın ve kullanmaya başlayın. Smart Feed yaklaşık 5678 ml mama kapasitesine sahiptir ve değişik şekillerde üretilmiş pek çok mamayla kullanım için uygundur. Günde 12 sefer beslenmeye uygun programlanabilir ve her porsiyon 29 ml’den 946 ml’ye kadar ayarlanabilir. Yavaş Besle (Slow Feed) programı çok hızlı yiyen evcil dostlar için az miktarda mamayı 15 dakika arayla sunar. Şimdi Besle (Feed Now) programı telefonunuzu kullanarak istediğiniz zamanda uzaktan veya pet kilitli düğmeye basarak besleme yapmanıza olanak verir. Çıkarılabilir sapı ile paslanmaz çelik kase evcil dostunuzun kaseyi yerinden oynatmasına izin vermez. Paslanmaz çelik kase ve mama eklenen üst bölüm bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Smart Feed AC güç adaptörü ile gelir, istenirse 4 adet D pil ile (pil içermez) kullanılabilir. Smart Feed’i akıllı telefonunuza bağlayabilmek için 2,4GHz kablosuz router gereklidir. Mobile aplikasyonu kullanmak için Iphone veya Ipod IOS 9.0 ve üstü veya 6.0 ve üstü android akıllı telefonlar gereklidir. Birkaç telefona indirilebilen aplikasyonla aileden birden fazla üyesi besleme yapabilir. Aynı zamanda birkaç Smart Feed aynı telefondan yönetilebilir. Petsafe size akıllı tercihler sunar.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

· Akıllı telefonla programlanabilme. Mobile aplikasyonu kullanmak için Iphone veya Ipod IOS 9.0 ve üstü veya 6.0 ve üstü android akıllı telefonlar gereklidir.

· Uyarılar. Evcil dostunuzun yemek yediğini, mama seviyesinin azaldığını veya mamanın bittiğini size bildirir. Programlandığı takdirde Wi-Fi çalışmasa bile otomatik besleme yapar.

· Özelleştirilmiş besleme saatleri. 12 sefere kadar besleme yapma ve istendiğinde düğmeye basılarak besleme yapma özelliği.

· Değişik porsiyon belirleme. Her porsiyon 29 ml’den 946 ml’ye kadar ayarlanabilir. Yavaş Besle (Slow Feed) programı çok hızlı yiyen evcil dostlar için az miktarda mamayı 15 dakika arayla sunar.

· Az mama kaldı uyarısı. Smart Feed içindeki mama azaldığında ve bittiğinde sizi otomatik olarak uyarır.

· Kolay Temizlik. Kapak, mama kasesi, mama ekleme bölümü bulaşık makinesi üst rafında yıkanabilir. Kediler, küçük ve orta boy köpekler için uygundur.

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR