< < Önceki Sayfaya Dön
Pro Choice Adult Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 80 Gr
Pro Choice Adult Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 80 Gr

Pro Choice Adult Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 80 Gr (03214)

0,00
Marka : PRO CHOICE
Fiyat : 94,65 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681465603214
21,32 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

Pro Choice Adult Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi 80 Gr

Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş biftek etli leziz ezme, tüm ırk yetişkin kediler için dengeli, sağlıklı ve günlük aktiviteleri için gerekli enerji ihtiyacını karşılayan tam bir besindir.

Dostlarınızın gelişimi açısından zengin içeriğe sahip kaliteli ürünlerdir içerisinde bulunan bileşenler sayesinde kedilerinizin iştahı ve yeme ihtiyacını oldukça karşılar.

Yetişkin Kediler için, yüksek kaliteli ham maddelerden özenle üretilmiş, dengeli bir beslenme sağlayan,lezzetli besleyici biftek etli, sos içerisinde et parçacıkları şeklinde, lezzetli, Konserve Kedi Mamasıdır

Pro Choice'nin Kalite Bakımından Farkı

Lezzetli

•             Avrupa Birliği'ndeki tedarikçilerden gelen taze ve kaliteli içerikler ile hazırlanmış, yüksek yeme oranları ile lezzetini ispat etmiş mamalar sunuyoruz.

Taze

•             Üretimden rafa, mükemmel lojistik planlama ve süreç yönetimi ile süratle ulaştırıyoruz. Rafta her zaman taze ürünler sunuluyor.

Sağlıklı

•             Evcil hayvanlarımızın sağlığı ve konforu her zaman birinci önceliğimiz.

Ekonomik

•             Ürünlerimizin bütçelere yük getirmeden bir çok ailenin dört ayaklı fertlerine ulaşmasını ve sağlıklarına katkıda bulunmasını istiyoruz.

Pro Choice Adult Biftekli Yetişkin Kedi Konservesi İçerisindekiler

Pro Choice Biftek Etli Yetişkin Kedi Konserve Maması, Yetişkinliğe erişmiş dostlarınız için tasarlanmış ve uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. İçerisindeki bileşimi aşağıda ki şekilde listelenmiştir.

Pro Choice konserve ürünleri doğal ve katkısızdır, yapay renklendirici ve aroma içermez, sağlıklı kedi beslenmesi için yapılan son bilimsel bulgulara uygun olarak üretilir.

 

Bileşimi

•             Taze Et ve Et Ürünleri %23.0

•             Taze Kuzu Eti %4.0

•             Sebze Ürünleri

•             Mineraller

Yaş
Yetişkin (1 - 7 Yaş)
Ağırlık-5
0 - 100 gr
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR