< < Önceki Sayfaya Dön
Pro Choice Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg
Pro Choice Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg

Pro Choice Tavuklu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg (01043)

5,00
Marka : PRO CHOICE
Fiyat : 445,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681465601043
100,43 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi: 30.04.2024

Pro Choice Pro32 Süper Premium Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg

Kısırlaştırılmış kedi maması, yetişkin kediler için, sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendiren, tavuk etli ve pirinçli, kısırlaştırılmış kedi mamasıdır. Kedilerin enerji tasarrufu için az yağlı beslenmeye ihtiyaçları vardır. Öte yandan, kasları korumak için yiyeceklerin yüksek protein içeriğine sahip olması gerekir. Ayrıca özel bir mineral kombinasyonu idrar taşı oluşumunu engelleyebilen Süper Premium Kedi Mamasıdır.

Pro Choice Kedi Maması Kedinizin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi 6 kedi maması formülü geliştirdik. Formüllerimiz, yaşamın her aşamasında kedinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılar. Yani bir yavru kedi, yetişkin veya olgun bir kediniz olsun, kedinizin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan bir beslenme çözümümüz var. 2 kg kedi maması ve 15 kg' kedi maması paketler halinde mevcuttur.

•             Diğer "Pro Choice" Ürünlerini Görmek İçin Tıklayınız.

•             Diğer "Pro Choice Kedi Maması" Ürünlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Türe uygun ve bütünsel bir beslenme, en iyi uyum sağlayan ürünlerimizin odak noktasıdır. Uygun kuru mama, ıslak mama ve atıştırmalıklar, kedinizin yaşamdaki belirli aşamaları veya özel ihtiyaçları ile koordine edilen En İyi Kedi Mamasıdır.

•             İçeriğindeki deniz yosunu sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını desteklemenin yanı sıra, demir, manganez ve iyot gibi mineraller bakımından zengindir.

•             Dışkı kokusunu azaltmaya yardımcı yukka ekstratı içermektedir.

•             İçerdiği mannan oligosakkarit ile patojenik mikroflorayı uzaklaştırır ve bağırsak sağlığının devamlılığını sağlamaktadır.

•             Böbrek ve karaciğer hasarını azaltmaya yardımcı kızılcık tozu içermektedir.

•             Çözünebilir lif kaynağı olan pisilyum, sindirim sistemi sağlığının korunmasına yardımcı olmanın yanı sıra metaller ve toksin gibi zararlı maddelerin vücuttan atılımını sağlamaktadır.

•             Kalp ve göz sağlığını desteklemeye yardımcı taurin içermektedir.

•             Parlak tüy ve sağlıklı deri için gerekli olan omega 3 ve 6 yağ asitlerini içerir.

Pro Choice Süper Premium Kedi Maması Hakkında Bilgiler

Biz sadece evcil hayvanları seviyoruz. Evcil hayvan sevgisinin herkesin en saf aşkı olduğuna inanıyoruz. Onların neşesi ve sağlığı bizim bir numaralı önceliğimizdir.

Sadece lezzetli

•             Dünyadaki tüm doğal beslenmeye sahip olabilirsiniz, ancak evcil hayvanınız yemiyorsa hiçbir şey değildir.

Taze

•             Kusursuz lojistik planlama ve uygulama sayesinde, raflardaki ürünlerimizin her zaman taze, sadece birkaç günlük olmasını sağlıyoruz.

Sağlıklı

•             Kedi ve köpek maması tariflerimizi formüle ederken yüksek sindirilebilirliği vurguluyoruz. Evcil hayvanlar, ancak yedikleri yiyecekleri kolayca parçalayabildiklerinde, besinlerini vücutta başarıyla kullanırlar.

 

Yaş
Yetişkin (1 - 7 Yaş)
Ağırlık-5
1-5 Kg
Kısırlaştırılmış
Evet
Aroma
Tavuk
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR