< < Önceki Sayfaya Dön
 PRO ONE CANIN GLUKOSAMIN 75 TB*6
 PRO ONE CANIN GLUKOSAMIN 75 TB*6

 Pro One Canin Köpekler İçin Glukosamin Tablet 75 Adet (07-08-ONE)

0,00
Marka : PRO ONE
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : 73,46 TL
İndirimli : 52,97 TL
Barkod : 8683143884175
7,85 TL `den başlayan taksitlerle

Son Kullanma Tarihi:

Pro One Canin Köpekler İçin Glukosamin Tablet 75 Adet

Glukozamin tablet, köpeğinizin gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdürmesi için özel olarak formüle edilmiş besin takviyesidir.

Köpekler yapıları itibariyle sürekli hareket etmeyi seven canlılardır.

Köpekler her ne kadar kendi içlerinde türlere ayrılsalar da hepsinin ortak noktası, hareket etmeye duydukları sevgi ve sürekli olan neşeleridir. 

Evcil dostlarımız biz onlarla sosyalleşirken, oyun oynarken ve en önemlisi yaşlanmaya bağlı olarak  bazı kalça ve eklem problemleri ile karşılaşabilirler.

Pro One Glucosamine tablet, içeriğinde bulunan glikozamin, kondroitin sülfat ve MSM sayesinde dostlarınıza  sağlıklı kemik gelişimi, kıkırdak ve eklem esnekliği gibi konularda destek sağlar.

Kalsiyum Desteği

köpek dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak dilediklerince koşup oynayabilmeleri için özel olarak formüle edilmiş destek ürünüdür. Kalsiyum insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır.

Glukozamin Desteği

Glukozamin evcil hayvanların vücudunda, özellikle iskelet sisteminde çok önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun ana maddelerindendir. Tendon bağ, omurlar arası disklerde hücre zarında eklem içi yastıkçılarda ve kıkırdak dokusunda bulunur. Yaşlı dostlarımızın hareketliliklerinin kolaylaşmasına yardımcı olur.

Sağlıklı Gelişim

Evcilinizin sağlıklı gelişimini tamamlaması için aldığı besinlerin kalitesi çok önemlidir. Beslenmenin yanı sıra alacağı vitamin takviyeleri de uzun ve kaliteli bir ömür geçirmesini destekler.

Kullanım Şekli

Mamasına karıştırarak ya da direk ağız yoluyla kullanılabilir. Günde 3 tablet olacak şekilde verilmelidir. Düzenli ve günlük kullanım tavsiye edilir.

0-20 kg olan köpekler için 3 tablet verilmelidir.

Ürün Analizi

  • Glikozamin
  • Msm
  • Kondroitin Sülfat

Uyarılar;

İlaç değildir. Tamamlayıcı besindir. Tedavi amaçlı kullanılmaz.

Sadece köpekler için kullanılır.

Oda sıcaklığında ve güneş ışığından uzakta tutunuz.

Üretim tarihinden 3 yıla kadar kullanılabilir.

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR