< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg

Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kuru Kedi Maması 2 Kg (255702000)

0,00
Fiyat : 767,96 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550756419
30.12.2024

Royal Canin British Shorthair 2 Kg Yetişkin Kuru Kedi Maması

ROYAL CANIN British Shorthair Yavru mamaları, yavru kedinizin özel beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak formüle edilmiştir ve kedinizin yetişkinlik yıllarında sağlıklı gelişmesinin yolunu açacak hayata en iyi başlangıcı sağlar.

Yavru kedinizin bağışıklık sistemi hala gelişirken, diyetinin yanı sıra biraz da desteğe ihtiyacı vardır. Bu mamadaki patentli antioksidan kompleksi Kümes hayvanlı bileşenleriyle, son derece gerekli E vitaminini de içerir ve yavru kedinizin doğal savunma mekanizmalarını destekler.

Faydaları;

  • British Shorthair yavru kedinizin büyüme dönemi değişim ve yeni keşifler zamanıdır. Bu ırkın tipik, güçlü, kaslı vücut yapısını geliştirmek için yavru kedinizin doğru beslenme desteğine ihtiyacı vardır. Bu sayede dostlarınıza Süper Premium olan Royal Canin ırklar için özel üretilmiş olan yavru kedi mamasıdır.
  • Özel olarak tasarlanmış ay şeklindeki bu mama, yavru British Shorthair kedilerinin rahatça kavraması için büyüklük ve yapı yönünden uyarlanmıştır. Bu özel mama ağız hijyenini desteklemeye yardımcı olmak için çiğnemeye teşvik eder.
  • Sağlıklı bir büyüme için sağlıklı kas ve kemik gelişimini desteklemeye yardımcı olmak üzere uyarlanmış protein içeriği ve özel olarak dengelenmiş vitaminler ve mineral. Sağlıklı yağ metabolizmasıyla ilgili olan L-karnitin ile zenginleştirilmiştir.
  • Sindirim sağlığı.
  • Bağırsak florasındaki dengeyi desteklemeye yardımcı olmak için yüksek derecede sindirilebilir protein (L.I.P.*) ve prebiyotikler. *Çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein.
  • Bağışıklık sistemi desteği.
  • E vitamini de içeren patentli bir antioksidan kompleksi* yavru kedinin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR