< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 10 Kg

Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 10 Kg + Saovet Malt Pasta 100gr + Biotin Pasta 100gr HEDİYE (25201000-80)

0,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 3.463,35 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 2.072,29 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550702249

Son Kullanma Tarihi: 17.09.2024

Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 10 Kg + Saovet Malt Pasta 100gr + Biotin Pasta 100gr HEDİYE

ROYAL CANiN Fit 32, 1-7 yaş arası yetişkin kediler için uygundur, kedinizin şu anda sahip olduğu sağlıklı durumunu desteklemek ve korumak amacıyla tüm beslenme gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kediniz, yetişkinlik döneminin tüm gereksinimlerini karşılamak için yüksek kalitede beslenmeye ihtiyaç duyar, bu nedenle ROYAL CANİN Fit 32, yetişkin kedinizin sağlığını desteklemek ve korumak için doğru besin düzeylerini içeren optimal bir besin profiline sahiptir. 1 yaş üzeri yetişkin kediler için komple dengeli Kedi Maması - Orta derecede aktif, dışarıya çıkabilen

Yararları;

  • ROYAL CANIN Fit 32, Yetişkin Kedi Maması, yetişkin kedilerin üriner sisteminin sağlığının korunmasına yardımcı olmak için çeşitli vitaminler ve mineraller gibi yararlı besinlerin dengeli bir bileşimiyle formüle edilmiştir. Özel diyet lifler içeren ROYAL CANIN Fit 32 Kedi Maması, kedinizin yutmuş olabileceği kıl ve tüyleri atmasına da yardımcı olur. Bu sayede, tüy yumağı oluşumu önemli ölçüde azaltılır.
  • Yetişkinliğin tüm gerekliliklerini karşılamak için kediler yüksek kalitede beslenmeye ihtiyaç duyar. Fit 32 yetişkin kedilerin sağlığını korumak için doğru düzeyde yararlı besinler içerir.
  • Yetişkin kedilerin ideal kilosunu korumaya yardımcı olmak üzere ayarlanmış kalori içeriği.
  • Özel lifler sayesinde yutulan tüylerin, dışkıyla atılmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Yetişkin bir kedinin, üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir. Doğru besin dengesini destekler.
  • İdeal kiloyu destekler.
  • Özel antioksidan kompleksi.
  • Benzersiz halka biçimli mama tanesi kediyi mamayı daha yavaş tüketmeye ve çiğnemeye teşvik eder.

Dışarıda zaman geçirmek aktif bir kedinin bağışıklık sistemini stres altına sokabilir ve onu savunmasız bırakır. Özel tasarlanmış zengin Protein Kaynağı olan Kümes Hayvanlı Tavuk Etinin oluşu mama tanesi parçalanarak kolayca sindirilir ve mama yedikten sonra hareket etmeyi kesmeyen kediler için bu, özellikle önemlidir. Fit 32, Kedi Maması, 1 ila 7 yaş arası aktif kedilere yöneliktir.

  • İçindekiler; Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır,mısır glüten, kümes hayvanları yağı, bitkisel lifler, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, mısır unu, pancar küspesi, maya, mineraller, bitkisel yağ, balık yağı, yumurta tozu, iz elementler, DL-metiyonin, taurin, vitaminler. Günlük verilecek miktarın birkaç öğüne bölünmeni tavsiye edilir.

Yaş
Yetişkin (1 - 7 Yaş)
Ağırlık-5
10-15 kg
Kısırlaştırılmış
Hayır
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR