< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması 2 Kg

Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması 2 Kg + 3LÜ ÖDÜL ÇUBUĞU HEDİYE (253402000)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 774,88 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 619,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550721400
57,58 TL `den başlayan taksitlerle

SON KULLANMA TARİHİ: 08/2023

Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması


Kediler genellikle günün büyük bölümünü kendi kendilerini yalayarak geçirirler, bu nedenle büyük miktarlarda tüy yutarlar. Bu sindirilmiş tüyler sindirim yolunda sıkışıp tüy yumaklarına neden olur, bunlar daha sonra dışkı yoluyla atılır veya kusma ile geri çıkartılır.

Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Mamasında bulunan bileşenlerin yardımıyla bu daha kolay hale gelerek daha sağlıklı bi hale getirir ve kedilerinizin tüy yumaklarını atması sorunsuz bir şekilde çözülür.

Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması Ürünün Yararları


ROYAL CANIN Hairball Care Süper Premium Kedi Maması, sağlıklı bir bağırsak geçişini doğal olarak uyarmak için, fisilyum (yapışkan sıvı bakımında zengin) ve çözünmeyen lifler de dahil olmak üzere özel bir diyet lifleri karışımından oluşur. Yetişkin kediler için komple dengeli Kedi Maması, Tüy yumağı oluşumunu azaltmaya yardımcı olmak için tavsiye edilir

Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması Ürünün İçerisindekiler
Yetişkin kedileriniz Tüy yumak yutumu sonucunda, Hairball Care Yetişkin Kedi Maması yardımıyla günlük olarak yutulan tüyler midede birikip kusma ile geri çıkartılmak yerine dışkı yoluyla atılabilir. ROYAL CANIN Hairball Care, sağlıklı bir besin seviyesinin etkin bir şekilde korunmasını sağlamak için yüksek protein içeriğine (%34) ve yüksek yağ içeriğine (%15) sahip hassas bir besin kombinasyonu içerir.

ROYAL CANIN Hairball Care'in, 14 günlük Kedi Mamasının kullanımdan sonra bir kedinin vücudundan iki kat fazlalık tüyü giderdiği kanıtlanmıştır. İçeriğinde bulunan Kümes Hayvanlı Proteinin etkisiylede tüylere bakım yaparak dostlarınızın tüyleri daha sağlıklı uzayarak parlaklık kazandırır ve tüy dökümünü önler.

Bileşimi
Kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri
Bitkisel protein izolat*
Mısır
Bitkisel lifler
Pirinç
Hayvansal yağlar
Hidrolize hayvansal proteinler
Buğday
Mısır unu
Mısır gluten
Pancar küspesi
Mayalar ve ilgili parçalar
Mineraller

Yaş
Yetişkin (1 - 7 Yaş)
Ağırlık
1-5 Kg
Kısırlaştırılmış
Hayır
Özellik
Hairball (Tüy yumağı)
Aroma
Balık
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR