< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 3,5 Kg
Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 3,5 Kg

Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 3,5 Kg (254803500)

0,00
Fiyat : 1.005,45 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550784412
30.12.2024

Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 3,5 KG

 

Evde yaşayan yaşlı kedileriniz (7-12 yaş) için komple dengeli mama 7 yaşından sonra kediler yaşlanmanın etkilerini hissetmeye başlar. Yaşlı Kedi Maması Böbrekler, eklemler ve bağışıklık sistemi ilk etkilenenlerdir. Dişler ve diş etleri de hassaslaşarak çiğnemeyi güçleştirebilir.

 Royal Canin Kedi Maması, Uzun ve mutlu bir yaşam sürmelerinin garantilenmesi açısından, yaşlanan kedilerin doğru şekilde beslenmesi çok önemlidir. Royal Canin Indoor 7+ iç mekanda yaşayan 7 ila 12 yaş arası kedilere yöneliktir.

Yararları;

  • Karışık beslenme, evcil hayvanınızın beslenme rutinine hem kuru, hem de yaş mamayı dahil eder. Kendilerine has faydaları olan bu iki mama türü de dengeli bir beslenme için tek başlarına yeterlidir fakat düzenli olarak ikisini bir arada kullanmak, her ikisinin de faydalarından en iyi şekilde yararlanmayı mümkün kılacaktır.
  • Sağlıklı yaşlanmayı destekler.
  • Hassas dişleri ve diş etlerini korur.
  • Dışkı kokusunu azaltır.
  • Sindirim ve bağışıklık sistemini koruyan İndoor Kedi Maması dostlarınızın için zengin vitamin ve minerallerini içerisinde bulunan bileşenlerle harmanlayarak özenle geliştirmişlerdir.
  • Kedilerin, yaşlanmanın ilk belirtilerini karşılamalarına yardımcı olmak için, INDOOR 7+ yeşil çay polifenolleri, C vitamini, EPA ve DHA gibi özel seçilmiş besin maddeleriyle zenginleştirilmiştir.
  • Yüksek sindirilebilir protein, dışkının miktar ve kokusunu azaltmaya yardımcı olur.
  • Uyarlanmış fosfor düzeyi sayesinde, böbrek sağlığını desteklemeye yardımcı olur.
  • Yetişkin bir kedinin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir.

İçindekiler; Mısır, kurutulmuş kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, arpa, mısır glüten, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, mısır unu, bitkisel yağlar hodan yağı dahil, kümes hayvanları karaciğeri, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, maya, yumurta tozu, sodyum fosfat, iz elementler şelat iz elementler dahil, DL-metiyonin, taurin, hidrolize maya özü mannan-oligo-sakkaritler kaynağı, yeşil çay ve üzüm özleri polifenoller kaynağı, potasyum sitrat, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar glukozamin kaynağı, hidrolize edilmiş kıkırdak kondroitin kaynağı, vitaminler, kadifeçiçeği özü lutein bakımından zengin.

 

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR