< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin Light Weight Care Diyet Kedi Maması 1,5 kg  +  3LÜ ÖDÜL ÇUBUĞU HEDİYE
Royal Canin Light Weight Care Diyet Kedi Maması 1,5 kg  +  3LÜ ÖDÜL ÇUBUĞU HEDİYE

Royal Canin Light Weight Care Diyet Kedi Maması 1,5 Kg (252401500-OUT)

0,00
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 933,33 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 603,06 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550902991-OUT

Son Kullanma Tarihi: 01.11.2024

01.11.2024

Royal Canin Light Weight Care Diyet Kedi Maması

Süper Premium Kedi Maması olan Light Weight Care, sağlıklı tüyleri desteklemek üzere yağ asitleri, aminoasitler ve vitaminlerden oluşan bir kompleks içerir ve aynı zamanda özel liflerden oluşan bir kombinasyon sayesinde tüy yumağı oluşumunun sınırlandırılmasına yardımcı olur. 12 aylık ila 12 yaş arası Yetişkin kedilerin dengeli beslenip kilo kontrolü sağlaması amaçıyla geliştirilmiştir Yetişkin Kedi Mamasıdır.

Yetişkin Kedinizin İdeal vücut yapısını ve kas kütlesini korumak, kedinizin genel sağlığının önemli bir parçasıdır. ROYAL CANIN Kümes Hayvanlı Tavuklu Kedi Maması, kedinizin vücut sağlığını sürdürmesine yardımcı olan hassas dengelenmiş bir beslenme formülüdür.

• Sağlıklı, uzun tüyleri destekler.

• Tüy yumağı oluşumunu sınırlandırır.

• Sindirim sistemi sağlığını korur.

Royal Canin Persian Adult Pouch Kedi Mamasının Yararları

En İyi Kedi Mamaları arasında yer alan bu mama Yetişkin kediler için tam ve dengeli beslenmesinde ve Kilo alımının sınırlandırılmasına yardımcı olur. Yetişkin Kedi Mamasının içeriğinde L – Kartinin bulunduran Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması sayesinde kedinizin mamasını daha kolay bir şekilde sindirebilir. Bu sayede mamasını yerken kediniz şişkinlik hissi yaşamaz ve rahatsız olmaz.

Kilo Kontrolü Programı

• 1. Tam ve dengeli bir beslenme sağlamak için, kuru ve yaş mama formüllerimizle, kediniz için mükemmel beslenme kombinasyonunu belirleyin.

• 2. Ev içi oyunlar & özel mama kapları (feeding puzzles) ile kedinizi aktif tutun.

• 3. Kedinizi ev yemekleri ve yağlı atıştırmalıklardan uzak tutun.

• 4.Kedinizin sağlığı ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa veteriner hekimine danışın.

Light Weight Care

• Bu özel beslenme çözümünün temel faydaları nelerdir?

• LIGHT WEIGHT CARE, sağlıklı vücut kondisyonunun korunması için özel olarak dengelenmiş bir formüle sahiptir.

Üriner Sağlık

• Yetişkin bir kedinin sağlıklı üriner sistemini koruyacak şekilde dengeli mineral içeriği ile formüle edilmiştir.

• Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması, kedinizin üriner sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayarak daha sağlıklı olmasını sağlar. Bu sayede böbrek ve idrar yolu enfeksiyonlarına karşı kedinize üstün bir koruma sağlar.

Özel Kullanım Alanı

• Kilo almaya karşı koruma sağlayan Royal Canin Light Weight Care Yetişkin Kedi Maması, kediniz için özel bir kullanım alanı sağlar. Bu sayede kedinizin aşırı kilo almasını engelleyebilir ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Eşsiz Kümes Hayvanı Lezzeti

• Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması, kuru kümes hayvanı aromasına sahiptir. Bu sayede hiçbir kedinin hayır diyemeyeceği bir mamadır. Mama seçen kediniz varsa bile iştahla mama saatini bekler.

Uzun Dönemli Kullanım

• 1 – 7 yaş aralığındaki tüm yetişkin kediler için uygun olan Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması sayesinde kedinizin yetişkinlik dönemi boyunca mamasını değiştirmenize gerek kalmaz. Bu sayede sürekli aynı mama ile daha sağlıklı bir şekilde gelişim gösterir.

Royal Canin Persian Adult Pouch Kedi Maması İçerisindekiler

doygunluk hissini desteklemek için midedeki yiyecek hacmini artıran özel bir lif karışımı (fsilyum dahil) içerir ve spontane yemeyi doğal olarak azaltır. ROYAL CANIN® Weight Care, sağlıklı yağ metabolizmasını korumak için L-Karnitin ile zenginleştirilmiştir.

ROYAL CANIN® Weight Care'in, kedilerin iştahını tatmin ederken, kalori alımını %17'ye kadar azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Kilo alımını sınırlandırırken kas kütlesini koruyan mükemmel oranda, çok yüksek protein içeriğine ve düşük yağ içeriğine sahiptir.

Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR