< < Önceki Sayfaya Dön
Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog Orta Irk Köpek Maması 4 Kg
Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog Orta Irk Köpek Maması 4 Kg

Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog Orta Irk Köpek Maması 4 Kg (299304000)

0,00
Barkod : 3182550778725

Son Kullanma Tarihi:

Royal Canin Medium Starter Mother&Babydog Orta Irk Köpek Maması 4 Kg

Orta boy köpeğiniz hamileyse veya yakın zamanda doğum yaptıysa, annenin sağlığının devam etmesini ve yavrular için mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak için onun ve yavrularının doğru düzeyde beslenme desteği alması önemlidir. ROYAL CANIN® Medium Starter Mother & Babydog, köpeğinizin ve yavrularının beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak formüle edilmiştir. Start Complex', ROYAL CANIN®'in devam eden biliminin meyvesidir, anne sütünde bulunan, yavruların sindirim sağlığını ve doğal savunmasını desteklemeye aktif olarak katkıda bulunan özel besinlerle güçlendirilmiş besin öğelerinin özel bir kombinasyonudur. Bu mamanın dokusu, yavruları anne sütünden kesmek ve daha katı mamalar vermek için mükemmel şekilde uygundur. Su ile karıştırıldığında, ROYAL CANIN® Medium Starter Mother & Babydog'daki mama tanesi, hem köpeğiniz hem de yavruları için çok lezzetli olan yulaf lapasına benzer bir kıvama kolayca rehidrate edilir. ROYAL CANIN® Medium Starter Mother & Babydog'un beslenme profili, köpeğinizin gebeliğin 42. gününden itibaren ve emzirme dönemi boyunca yüksek enerji ihtiyacını karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.

İÇİNDEKİLER : Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, hayvansal yağ, bitkisel protein izolatı, mısır, pancar, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya fasulyesi yağı, frukto-oligosakkaritler, hidrolize maya (mano-oligosakkaritler kaynağı), Yağ asidi tuzu, maya özler (beta glukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı olarak kadife çiçeği), klinoptilolit (10 g / kg), koruyucular - antioksidanlar

Takviyeler (kg) : Vitamin A - 19000 ünite, Vitamin 3D - 1200 ünite, 1E (demir) - 40 mg, 2E (iyot) - 4 mg, 4E (bakır) - 12 mg, 5E (manganez) ) - 52 mg, 6E (çinko) - 133 mg, 8E (selenyum) - 0.07 mg.

Besin değerleri: %30 protein, %22 yağ, %8 nem, %8 ham kül, %1.3 ham lif Metabolik enerji: 4227 kcal / kg
L.IP - sindirilebilirliği çok yüksek bir protein

YARARLARI :
Komplekse başla
Royal Canin'den devam eden bilimin meyvesi olan start kompleksi, anne sütünde bulunan ve yavrunun sindirim sağlığını ve doğal savunmasını desteklemeye aktif olarak katkıda bulunan özel besinlerle güçlendirilmiş besin öğelerinin özel bir kombinasyonudur.

Gebelik ve emzirme desteği
Gebeliğin sonunda ve emzirme döneminde dişi köpeğin yüksek enerji ihtiyacına göre uyarlanmış beslenme profili.

Kolay rehidrasyon
Anne sütünden katı mamaya geçişi kolaylaştıran ve sütten kesilen yavru köpekler için çok lezzetli olan yulaf lapası benzeri bir kıvama kolayca rehidrate edilir.
 

Yaş
Yavru (0 - 1 Yaş)
Ağırlık-5
1-5 Kg
Boyut
Küçük (1 - 10 kg)
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR