PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt
PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt
PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt
PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt

PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt (L65625)

0,00
Marka : PETSAFE
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 3.534,14 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 2.473,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 0729849165625
229,80 TL `den başlayan taksitlerle

PetSafe Büyük Su Pınarı 7,5 Lt

 

Tüm Drinkwell Su Pınarları gibi Büyük Su Pınarı da kedi ve köpeğinizin sağlıklı yaşamı için patentli olarak üretilmiştir. Ayarlanabilir akış seviyesi ile gün boyu temiz, filtrelenmiş ve havalandırılmış suyu otomatik olarak sağlar. En hafif ve sessiz akışdan en güçlü akışa kadar istediğiniz seviyede ayar yapabilmenizi sağlar. Dostunuzun ihtiyacına göre akış seviyesini belirlenebilir. Büyük kapasiteli kasesi sayesinde köpekler, çoklu hayvan barındıran evler için çok uygundur. Kare kase aynı anda birden fazla hayvanın minimum sıçratma ile su içebilmesini sağlar. Suyu sadece eklemeniz yeterlidir. Temizlemesi çok kolaydır.

ÖZELLİKLER

Su Kapasitesi – 7,5 lt su kapasitesi ile büyük köpekler ve çoklu hayvan besleyenler için uygundur.

Su İçmeyi Teşvik – Suyun serbest akışı ve sesi hayvanları daha çok su içmeye özendirir. Daha çok su içen kedi ve köpeklerin böbrek sorunu veya idrar yolu iltihabı olmaz, çişleri daha az kokar.

Filtrelenmiş Su – Sünger filtre kıl, toz vb pompa motoruna ulaşmasını engeller. Daimi su akışı bakteri oluşumunu engeller. Karbon filtre koku, küçük parçacıklar ve kloru tutar.

Kolay Temizlik – Az köşeli ve BFA içermeyen plastik ile üretilen ürünün temizlenmesi çok kolaydır. Pompa motoru hariç bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ayarlanabilir Su Akışı – Dostunuzun ihtiyacına göre akış şiddeti ayarlanabilir.

İÇİNDEKİLER

Su Pınarı

Filtre

Pompa

Adaptör

 

Benzer Ürünler
Paylaş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR